ZÁPAS
15.11.18 | 2. kolo | Gabriel Donev | Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | Turkey F36 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriel Donev | Klim Ivanov | |
1. podání % | 16/34 (47%) | 29/39 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/16 (69%) | 7/29 (24%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 29/39 (74%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané body celkem | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriel Donev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriel Donev | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Gabriel Donev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Gabriel Donev | 4-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Gabriel Donev | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.10.98, 25 Let
31.10.98, 25 Let
Gabriel Donev vs. Klim Ivanov - Vzájemné zápasy
15.11.18 | 2. kolo | Gabriel Donev | Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Turkey F36 | antuka |
Gabriel Donev form & Klim Ivanov form
Gabriel Donev - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
Klim Ivanov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |