ZÁPAS
25.06.18 | 2. kolo kval. | Gabriel Donev | August Holmgren | 6-2, 7-66 | Germany F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriel Donev vs. August Holmgren - Vzájemné zápasy
25.06.18 | 2. kolo kval. | Gabriel Donev | August Holmgren | 6-2, 7-66 | detail zápasu | Germany F5 | antuka |
Gabriel Donev form & August Holmgren form
Gabriel Donev - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
August Holmgren - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |