ZÁPAS
30.10.19 | 2. kolo | Frederico Ferreira Silva | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-0 | Shenzhen Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Frederico Ferreira Silva | Tsung-Hua Yang | |
1. podání % | 25/45 (56%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 14/21 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/20 (70%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/37 (49%) | 10/45 (22%) |
Vyhrané body celkem | 53/82 (65%) | 29/82 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Frederico Ferreira Silva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Frederico Ferreira Silva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Tsung-Hua Yang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Frederico Ferreira Silva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Frederico Ferreira Silva vs. Tsung-Hua Yang - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 2. kolo | Frederico Ferreira Silva | Tsung-Hua Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Shenzhen Challenger | tvrdý |
Frederico Ferreira Silva form & Tsung-Hua Yang form
Frederico Ferreira Silva - poslední zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.23 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Tsung-Hua Yang - poslední zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.20 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |