ZÁPAS
22.05.18 | 1. kolo | Fred Simonsson | Mike Urbanija | 7-5, 3-6, 6-3 | Sweden F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fred Simonsson | Mike Urbanija | |
1. podání % | 66/111 (59%) | 64/111 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 48/66 (73%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/45 (42%) | 20/47 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 47/111 (42%) | 44/111 (40%) |
Vyhrané body celkem | 114/222 (51%) | 108/222 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 2 |
Esa | 8 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Fred Simonsson | 0-1 | |
Fred Simonsson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fred Simonsson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fred Simonsson | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Fred Simonsson | 5-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Fred Simonsson | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Fred Simonsson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-40 | ||
Fred Simonsson | 1-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Fred Simonsson | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fred Simonsson | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fred Simonsson | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fred Simonsson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fred Simonsson | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fred Simonsson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fred Simonsson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Mike Urbanija | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fred Simonsson vs. Mike Urbanija - Vzájemné zápasy
22.05.18 | 1. kolo | Fred Simonsson | Mike Urbanija | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Sweden F3 | antuka |
16.05.18 | 2. kolo | Fred Simonsson | Mike Urbanija | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sweden F2 | antuka |
Fred Simonsson form & Mike Urbanija form
Fred Simonsson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Caniato | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 6-3, 3-0, Jeiden Saidizand - skreč | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 0-1, - Fred Simonsson - skreč | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
Italy F26 - antuka | ||||
05.09.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F25 - tvrdý | ||||
31.08.18 semifinále | vs. Sami Reinwein | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 7-62 | detail zápasu |
Mike Urbanija - poslední zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |