Argentina
09.09.99, 24 Let
09.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.10.96, 27 Let
28.10.96, 27 Let
Franco Ribero vs. Uri Vodavoz - Vzájemné zápasy
10.06.18 | kvalifik. | Franco Ribero | Uri Vodavoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
Franco Ribero form & Uri Vodavoz form
Franco Ribero - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Lautaro Midon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Rocco Valente | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 1-0, Bruno Fernandez - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Dario Acosta | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Alexander Stater | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Federico Olivera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. John Hallquist Lithen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Kristof Minarik | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Joseph Bishop | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Uri Vodavoz - poslední zápasy
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detail zápasu |