ZÁPAS
21.09.17 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Franco Feitt | 6-3, 6-4 | Egypt F26 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Scott Griekspoor | Franco Feitt | |
1. podání % | 27/54 (50%) | 50/65 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/27 (70%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/65 (38%) | 13/54 (24%) |
Vyhrané body celkem | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
03.09.92, 31 Let
33 167 $
03.09.92, 31 Let
33 167 $
Scott Griekspoor vs. Franco Feitt - Vzájemné zápasy
21.09.17 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Franco Feitt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Egypt F26 | tvrdý |
Scott Griekspoor form & Franco Feitt form
Scott Griekspoor - poslední zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
21.08.19 2. kolo | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
23.05.19 3. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - skreč | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.19 3. kolo | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Franco Feitt - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Ilarion Danilchenko | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Naoki Takeda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 7-69, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Di Meo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu |