ZÁPAS
24.10.19 | 2. kolo | Franco Emanuel Egea | Esteban Bruna | 6-2, 6-3 | M15 Junin | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Franco Emanuel Egea | Esteban Bruna | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 44/76 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/30 (60%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 44/76 (58%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkem | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Esteban Bruna | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Esteban Bruna | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Esteban Bruna | |
0-0, 30-0 | ||
Franco Emanuel Egea | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Esteban Bruna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Esteban Bruna | |
0-0, 15-0 | ||
Franco Emanuel Egea | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Esteban Bruna | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Esteban Bruna | |
0-0 | ||
Franco Emanuel Egea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Esteban Bruna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Esteban Bruna | |
0-0, 30-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
19.01.95, 29 Let
22 108 $
19.01.95, 29 Let
22 108 $
Franco Emanuel Egea vs. Esteban Bruna - Vzájemné zápasy
24.10.19 | 2. kolo | Franco Emanuel Egea | Esteban Bruna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Junin | antuka |
Franco Emanuel Egea form & Esteban Bruna form
Franco Emanuel Egea - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - skreč | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
03.03.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.23 finále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Esteban Bruna - poslední zápasy
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maximo Oberto Calleri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 7-66, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentino Grippo | 6-0, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-78, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Axel Garcian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zian Vanderstappen | Zian Vanderstappen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kelo | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Teodor Lefter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 5-7 | detail zápasu |