ZÁPAS
20.05.18 | 1. kolo kval. | Franco Capalbo | Paolo Dagnino | 6-0, 6-4 | Italy F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.10.97, 26 Let
27.10.97, 26 Let
Franco Capalbo vs. Paolo Dagnino - Vzájemné zápasy
20.05.18 | 1. kolo kval. | Franco Capalbo | Paolo Dagnino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Italy F11 | antuka |
Franco Capalbo form & Paolo Dagnino form
Franco Capalbo - poslední zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Tacchi | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Marcus McDaniel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fons Van Sambeek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Borjan Stefanovski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
30.11.18 2. kolo | vs. Maciej Rajski | - | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Arjun Mehrotra | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Thomas Statzberger | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 0-4, - Franco Capalbo - skreč | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
13.10.18 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
12.10.18 2. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.18 1. kolo | vs. Duje Kekez | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-65, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Jakob Sude | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-1, 6-71, 7-5 | detail zápasu |
Paolo Dagnino - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |