ZÁPAS
19.03.19 | kvalifik. | Franco Agamenone | Santiago Besada | 6-4, 6-1 | M15 Pinamar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
06.04.98, 26 Let
10 912 $
06.04.98, 26 Let
10 912 $
Franco Agamenone vs. Santiago Besada - Vzájemné zápasy
19.03.19 | kvalifik. | Franco Agamenone | Santiago Besada | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka |
Franco Agamenone form & Santiago Besada form
Franco Agamenone - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Santiago Besada - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu |