ZÁPAS
16.09.18 | 2. kolo kval. | Francisco Cerundolo | Boruch Skierkier | 6-2, 6-4 | Argentina F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
24.08.00, 23 Let
24.08.00, 23 Let
Francisco Cerundolo vs. Boruch Skierkier - Vzájemné zápasy
16.09.18 | 2. kolo kval. | Francisco Cerundolo | Boruch Skierkier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Francisco Cerundolo form & Boruch Skierkier form
Francisco Cerundolo - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Karen Khachanov | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-62, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Ben Shelton | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 3-1, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Baez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Timofey Skatov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dmitry Popko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-75, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-3, 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Casper Ruud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
10.10.23 4. kolo | vs. Sebastian Korda | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 3. kolo | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý I. | ||||
22.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-1, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-75, 2-6, 6-3, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-4, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-72, 7-62, 3-6 | detail zápasu |
Boruch Skierkier - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - skreč | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | detail zápasu |