ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Francesco Passaro | Areg Stepanian | 6-0, 6-2 | M15 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
11.04.00, 23 Let
11.04.00, 23 Let
Francesco Passaro vs. Areg Stepanian - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Francesco Passaro | Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Paguera | antuka |
09.02.20 | 1. kolo kval. | Francesco Passaro | Areg Stepanian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Francesco Passaro form & Areg Stepanian form
Francesco Passaro - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. David Goffin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 0-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-711, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Hugo Gaston | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu |
Areg Stepanian - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu |