ZÁPAS
14.05.19 | 1. kolo | Francesco Forti | Dane Sweeny | 6-2, 6-1 | M15 Casale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesco Forti | Dane Sweeny | |
1. podání % | 31/42 (74%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 9/42 (21%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dane Sweeny | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francesco Forti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dane Sweeny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Forti | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Dane Sweeny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Forti | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Dane Sweeny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Forti | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dane Sweeny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Forti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dane Sweeny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Forti | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Dane Sweeny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Forti | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Dane Sweeny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francesco Forti vs. Dane Sweeny - Vzájemné zápasy
14.05.19 | 1. kolo | Francesco Forti | Dane Sweeny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Casale | antuka |
Francesco Forti form & Dane Sweeny form
Francesco Forti - poslední zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |
Dane Sweeny - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | detail zápasu |