ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Francesco Cano | Enes Donmezer | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
05.07.96, 27 Let
05.07.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
28.02.01, 23 Let
28.02.01, 23 Let
Francesco Cano vs. Enes Donmezer - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Francesco Cano | Enes Donmezer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Francesco Cano form & Enes Donmezer form
Francesco Cano - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Schaefer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nithilan Eric Kinattuvilai | Nithilan Eric Kinattuvilai - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Luka Cvjetkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Marko Ilic | 6-1, 6-74, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Aleksevych | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 3-5, - Francesco Cano - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Godoy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Enes Donmezer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yassine Dlimi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Sergey Shalkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 2-6, - Enes Donmezer - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 4-6, 2-4, - Enes Donmezer - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-75, 1-6 | detail zápasu |