ZÁPAS
18.09.18 | 1. kolo | Francesco Bessire | Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | Kazakhstan F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francesco Bessire | Timur Maulenov | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/35 (86%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/17 (35%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 72/119 (61%) | 47/119 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 3 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Francesco Bessire | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Francesco Bessire | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Timur Maulenov | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Francesco Bessire | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Francesco Bessire | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Francesco Bessire | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Bessire | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Taliansko
21.02.94, 30 Let
12 000 $
21.02.94, 30 Let
12 000 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
30.05.00, 23 Let
16 831 $
30.05.00, 23 Let
16 831 $
Francesco Bessire vs. Timur Maulenov - Vzájemné zápasy
18.09.18 | 1. kolo | Francesco Bessire | Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Francesco Bessire form & Timur Maulenov form
Francesco Bessire - poslední zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Accra - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
07.01.19 kvalifik. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
31.12.18 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
30.12.18 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
27.09.18 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.18 2. kolo | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Timur Maulenov - poslední zápasy
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - skreč | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detail zápasu |