ZÁPAS
02.11.15 | 1. kolo | Fran Zvonimir Zgombic | Delf Gohlke | 6-2, 6-2 | Greece F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fran Zvonimir Zgombic | Delf Gohlke | |
1. podání % | 26/48 (54%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 16/48 (33%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.06.93, 30 Let
25.06.93, 30 Let
Fran Zvonimir Zgombic vs. Delf Gohlke - Vzájemné zápasy
02.11.15 | 1. kolo | Fran Zvonimir Zgombic | Delf Gohlke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
27.04.15 | 2. kolo kval. | Fran Zvonimir Zgombic | Delf Gohlke | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Greece F6 | tvrdý |
20.04.15 | kvalifik. | Fran Zvonimir Zgombic | Delf Gohlke | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Greece F5 | tvrdý |
Fran Zvonimir Zgombic form & Delf Gohlke form
Fran Zvonimir Zgombic - poslední zápasy
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - skreč | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
06.04.18 čtvrtfinále | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Delf Gohlke - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 7-64, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gregory Nitayamekin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Serra | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Marco Miceli | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. James Markiewicz | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lev Kazakov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Obal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ivaylo Traykov | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 kvalifik. | vs. Aljaz Radinski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-4 | detail zápasu |