ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Florian Lakat | Brandon Perez | 6-0, 6-1 | Vietnam F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Florian Lakat | Brandon Perez | |
1. podání % | 17/36 (47%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/17 (94%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/19 (74%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/35 (69%) | 6/36 (17%) |
Vyhrané body celkem | 54/71 (76%) | 17/71 (24%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Brandon Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Florian Lakat | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Florian Lakat | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Florian Lakat | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Brandon Perez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Florian Lakat | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Brandon Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Florian Lakat | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Brandon Perez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Florian Lakat | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Florian Lakat | 4-0 | |
Florian Lakat | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Florian Lakat | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Venezuela
14.01.00, 24 Let
12 919 $
14.01.00, 24 Let
12 919 $
Florian Lakat vs. Brandon Perez - Vzájemné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Florian Lakat | Brandon Perez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Vietnam F4 | tvrdý |
Florian Lakat form & Brandon Perez form
Florian Lakat - poslední zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.20 kvalifik. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |
Brandon Perez - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Covato | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ritabrata Sarkar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amirmohammad Kachabi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-76, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Bautista De La Pena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-711, 6-77 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Estaban Davila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Novo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Marini | 7-63, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Aayush P Bhat | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Nicaise Muamba | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Dal Boni | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Alan Raul Sau Franco | 4-6, 5-7 | detail zápasu |