ZÁPAS
02.09.19 | 2. kolo kval. | Flemming Peters | Mariano Alberto Hasenkopf | 7-64, 4-6, 10-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
24.10.95, 28 Let
11 435 $
24.10.95, 28 Let
11 435 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Flemming Peters vs. Mariano Alberto Hasenkopf - Vzájemné zápasy
02.09.19 | 2. kolo kval. | Flemming Peters | Mariano Alberto Hasenkopf | 7-64, 4-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Flemming Peters form & Mariano Alberto Hasenkopf form
Flemming Peters - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |
Mariano Alberto Hasenkopf - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sava Radovic | 6-1, 1-0, Sava Radovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 kvalifik. | vs. Max Houkes | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Cerchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Daniel Kossek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gustav Hansson | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-74, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Acquaroli | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 6-2, 3-1, Manuel Barros - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 1-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu |