Finn Tearney vs. Jordi Munoz-Abreu 06.03.2020

Finn Tearney vs. Jordi Munoz-Abreu 06.03.2020 - Davis Cup, World Group I, PO, NZL-VEN 3-1 - porovnání

ZÁPAS

06.03.20Rubber 1Finn Tearney Jordi Munoz-Abreu 6-4, 6-4 New Zeland Davis Cup tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Finn Tearney
Nový Zéland
27.09.90, 29 Let




779
19
71 184 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Venezuela
17.01.90, 30 Let




800
25
41 191 $
Jordi Munoz-Abreu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Finn Tearney vs. Jordi Munoz-Abreu - Vzájemné zápasy

06.03.20Rubber 1Finn TearneyJordi Munoz-Abreu6-4, 6-4 detail zápasuNew Zeland Davis Cup tvrdý

Finn Tearney - poslední zápasy

New Zeland Davis Cup - tvrdý
06.03.20
Rubber 1
vs. Jordi Munoz-Abreu6-4, 6-4 výhradetail zápasu
New Zeland M15 Te - tvrdý
02.01.20
2. kolo
vs. George Stoupe- prohradetail zápasu
31.12.19
1. kolo
vs. Anton Shepp6-2, 6-4 výhradetail zápasu
China M25 Shenzhen - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Ye Cong Mo2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Hongkong M25 Hong - tvrdý
06.06.19
2. kolo
vs. Chun Hsin Tseng4-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Ching Ho Sunny Yue6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
28.05.19
1. kolo
vs. Blake Ellis6-75, 6-74 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
23.05.19
2. kolo
vs. Harry Bourchier0-3, - Finn Tearney - skrečprohradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal7-5, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Bolton - tvrdý I.
01.04.19
kvalifik.
vs. Quentin Gueydan6-2, 6-72, 3-10 prohradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Matthew Clegg6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Quinta - tvrdý
22.03.19
čtvrtfinále
vs. Evan Hoyt6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.03.19
2. kolo
vs. Alejandro Gomez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
20.03.19
1. kolo
vs. Peter Goldsteiner6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Portimao - tvrdý
16.03.19
semifinále
vs. Tiago Cacao2-6, 5-7 prohradetail zápasu
15.03.19
čtvrtfinále
vs. Henry Craig6-2, 6-0 výhradetail zápasu
14.03.19
2. kolo
vs. Frederico Gil6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.03.19
1. kolo
vs. Johan Nikles6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
24.02.19
finále
vs. Jacob Grills6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
23.02.19
semifinále
vs. Johan Nikles6-0, 6-3 výhradetail zápasu
22.02.19
čtvrtfinále
vs. Jacopo Berrettini6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.02.19
2. kolo
vs. Ricardo Ojeda Lara1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
19.02.19
1. kolo
vs. Paul Oosterbaan6-4, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
11.02.19
kvalifik.
vs. Danylo Kalenichenko6-1, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Jack Findel-Hawkins6-4, 6-4 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
05.01.19
1. kolo kval.
vs. Thomas Fabbiano3-6, 4-6 prohradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
07.08.17
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic0-1, - Finn Tearney - skrečprohradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
29.07.17
2. kolo kval.
vs. Su Hao Zhong3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Canada Gatineau Challenger - tvrdý
17.07.17
kvalifik.
vs. Mikael Torpegaard2-5, - Finn Tearney - skrečprohradetail zápasu
16.07.17
2. kolo kval.
vs. Antoine Leduc6-1, 6-0 výhradetail zápasu

Jordi Munoz-Abreu - poslední zápasy

New Zeland Davis Cup - tvrdý
06.03.20
Rubber 1
vs. Finn Tearney4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Dennis Uspensky6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Karim-Mohamed Maamoun4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.10.19
semifinále
vs. Marek Gengel6-75, 3-6 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Darko Jandric6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Boris Fassbender6-0, 3-0, Boris Fassbender - skrečvýhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Paolo Dagnino6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Giorgio Ricca5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F29 - antuka
30.11.18
čtvrtfinále
vs. Youssef Hossam6-2, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.11.18
2. kolo
vs. Dante Gennaro7-67, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
27.11.18
1. kolo
vs. Anze Arh6-4, 6-0 výhradetail zápasu
26.11.18
kvalifik.
vs. Eric Caleguer6-0, 6-2 výhradetail zápasu
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Faris Zakaryia6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F28 - tvrdý
19.11.18
kvalifik.
vs. Jesper De Jong1-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.11.18
2. kolo kval.
vs. Lodewijk Weststrate6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F27 - tvrdý
15.11.18
2. kolo
vs. Ryan Nijboer4-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.11.18
1. kolo
vs. Cosmin Ontica7-67, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.18
kvalifik.
vs. Anton Chekhov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Michal Mikula6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Spain F22 - tvrdý
08.08.18
2. kolo
vs. Evan Hoyt6-3, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Boris Arias6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.08.18
kvalifik.
vs. Bruno Pujol Navarro6-4, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Carlos Gil Molero6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Uganda Uganda F4 - antuka
21.05.18
1. kolo
vs. Tyler Lu4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia Tunisia F14 - tvrdý
09.04.18
kvalifik.
vs. Riccardo Maiga4-6, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
08.04.18
2. kolo kval.
vs. Mohamed Nazim Makhlouf6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F12 - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Clement Geens7-65, 0-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.03.18
1. kolo
vs. Alexander Merino6-3, 6-1 výhradetail zápasu
27.03.18
kvalifik.
vs. Alex Marti Pujolras6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.03.18
2. kolo kval.
vs. Tobias Sonne6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<