ZÁPAS
11.04.17 | 1. kolo | Finn Tearney | Aria Harajchi | 7-61, 6-0 | Indonesia F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Finn Tearney | Aria Harajchi | |
1. podání % | 36/57 (63%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/36 (86%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/48 (40%) | 14/57 (25%) |
Vyhrané body celkem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 9 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.03.96, 28 Let
14 795 $
28.03.96, 28 Let
14 795 $
Finn Tearney vs. Aria Harajchi - Vzájemné zápasy
11.04.17 | 1. kolo | Finn Tearney | Aria Harajchi | 7-61, 6-0 | detail zápasu | Indonesia F6 | tvrdý |
Finn Tearney form & Aria Harajchi form
Finn Tearney - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. George Stoupe | - | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Anton Shepp | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 0-3, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Clegg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Quentin Gueydan | 6-2, 6-72, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
22.03.19 čtvrtfinále | vs. Evan Hoyt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Portimao - tvrdý | ||||
16.03.19 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Henry Craig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.19 finále | vs. Jacob Grills | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.19 kvalifik. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 0-1, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Su Hao Zhong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Mikael Torpegaard | 2-5, - Finn Tearney - skreč | detail zápasu | |
16.07.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Aria Harajchi - poslední zápasy
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
11.11.18 kvalifik. | vs. Keivon Tabrizi | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Philp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-74, 0-2, - Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anil Yuksel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
27.02.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Boris Beumer | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Zlatan Palazov | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Charly Zick | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-2, - Aria Harajchi - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Brunetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F1 - antuka | ||||
11.01.18 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Saif Ali (GBR) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kuwait F3 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Filippo Leonardi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Konstantin Kirovski | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kuwait F1 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Plamen Milushev | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Damir Khalilov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |