ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Filippo Giovannini | Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-2 | Italy F29 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
29.11.00, 23 Let
29.11.00, 23 Let
Filippo Giovannini vs. Marcel Marlon Sudzum - Vzájemné zápasy
08.09.18 | 1. kolo kval. | Filippo Giovannini | Marcel Marlon Sudzum | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Italy F27 | antuka |
11.09.17 | 1. kolo kval. | Filippo Giovannini | Marcel Marlon Sudzum | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Italy F29 | antuka |
Filippo Giovannini form & Marcel Marlon Sudzum form
Filippo Giovannini - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-64, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-67, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Matthysen | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-1, Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Marcel Marlon Sudzum - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 1-1, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Toby Martin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-75, 0-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manfredi Graziani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-5, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.08.21 kvalifik. | vs. Idriss Haddouch | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 0-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Riccardo Di Nocera | 6-78, 1-3, - Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 7-5 | detail zápasu |