ZÁPAS
06.10.19 | 1. kolo kval. | Filippo Giovannini | Ioan Dan Abrudan | 7-5, 6-0 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
18.03.99, 25 Let
18.03.99, 25 Let
Filippo Giovannini vs. Ioan Dan Abrudan - Vzájemné zápasy
06.10.19 | 1. kolo kval. | Filippo Giovannini | Ioan Dan Abrudan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Filippo Giovannini form & Ioan Dan Abrudan form
Filippo Giovannini - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-64, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-67, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Matthysen | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-1, Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ioan Dan Abrudan - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Janicije Sasha Karic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Karan Lalchandani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Christian Didier Chin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 0-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Artemon Apostu-Efremov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Filip Duda | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jiri Vachtl | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-2, Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Radu Dimitrie Hristache Zgondea | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Franco David Aubone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrei-Stefan Breban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Phillip-Arthur Karwasz | 6-1, Phillip-Arthur Karwasz - skreč | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Dietrich Dernowski | 3-6, 1-3, - Ioan Dan Abrudan - skreč | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Bogdan Jianu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristian Florentin Voinea | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Alexandru Danes | 4-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu |