ZÁPAS
12.10.18 | čtvrtfinále | Filippo Baldi | Miljan Zekic | 6-3, 6-3 | Barcelona Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Filippo Baldi | Miljan Zekic | |
1. podání % | 35/52 (67%) | 30/44 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/35 (80%) | 20/30 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/44 (41%) | 15/52 (29%) |
Vyhrané body celkem | 55/96 (57%) | 41/96 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Filippo Baldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Filippo Baldi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filippo Baldi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filippo Baldi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filippo Baldi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Filippo Baldi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Miljan Zekic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filippo Baldi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Miljan Zekic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filippo Baldi vs. Miljan Zekic - Vzájemné zápasy
12.10.18 | čtvrtfinále | Filippo Baldi | Miljan Zekic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Barcelona Challenger | antuka |
Filippo Baldi form & Miljan Zekic form
Filippo Baldi - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-2, 4-0, Jakub Kroslak - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Forli 6 - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Robin Haase | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 2. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Miljan Zekic - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Miljan Zekic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu |