ZÁPAS
19.05.17 | semifinále | Filip Peliwo | Peter Kobelt | 6-1, 6-3 | Israel F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Filip Peliwo | Peter Kobelt | |
1. podání % | 29/44 (66%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 15/44 (34%) |
Vyhrané body celkem | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Peliwo vs. Peter Kobelt - Vzájemné zápasy
19.05.17 | semifinále | Filip Peliwo | Peter Kobelt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
Filip Peliwo form & Peter Kobelt form
Filip Peliwo - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Peter Kobelt - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.12.19 semifinále | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu |