ZÁPAS
03.07.13 | 2. kolo | Filip Krajinovic | Ivan Sergeyev | 6-2, 6-2 | Braunschweig Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Filip Krajinovic | Ivan Sergeyev | |
1. podání % | 40/69 (58%) | 36/64 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/29 (59%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/9 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/64 (52%) | 25/69 (36%) |
Vyhrané body celkem | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 8 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Krajinovic vs. Ivan Sergeyev - Vzájemné zápasy
03.07.13 | 2. kolo | Filip Krajinovic | Ivan Sergeyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
Filip Krajinovic form & Ivan Sergeyev form
Filip Krajinovic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-0, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
27.04.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ivan Sergeyev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | - Ivan Sergeyev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 kvalifik. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detail zápasu |