ZÁPAS
30.05.17 | 1. kolo | Filip Krajinovic | Alessandro Giannessi | 6-3, 3-6, 6-3 | Vicenza Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Filip Krajinovic | Alessandro Giannessi | |
1. podání % | 56/87 (64%) | 49/81 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/56 (66%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/31 (58%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/81 (41%) | 32/87 (37%) |
Vyhrané body celkem | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Filip Krajinovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Krajinovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Krajinovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Filip Krajinovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Filip Krajinovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Krajinovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Filip Krajinovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Krajinovic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Filip Krajinovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Filip Krajinovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Krajinovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Krajinovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Filip Krajinovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Krajinovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Krajinovic vs. Alessandro Giannessi - Vzájemné zápasy
30.05.17 | 1. kolo | Filip Krajinovic | Alessandro Giannessi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Vicenza Challenger | antuka |
15.09.15 | 1. kolo | Filip Krajinovic | Alessandro Giannessi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
17.02.13 | 2. kolo kval. | Filip Krajinovic | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
Filip Krajinovic form & Alessandro Giannessi form
Filip Krajinovic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Dominic Stricker | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
27.04.23 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-5, 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 kvalifik. | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 0-2, - Filip Krajinovic - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo | vs. Andrey Rublev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 2-6, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
05.01.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 4-6 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |