ZÁPAS
27.07.20 | 1. kolo | Filip Duda | Dominik Langmajer | 6-1, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dominik Langmajer | |
0-0, 30-30, 40-40 | ||
Filip Duda | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Filip Duda | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Dominik Langmajer | |
0-0 | ||
Filip Duda | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Filip Duda | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Filip Duda | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Dominik Langmajer | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-A | ||
Filip Duda | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
5-2 | Dominik Langmajer | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.99, 24 Let
21.08.99, 24 Let
Filip Duda vs. Dominik Langmajer - Vzájemné zápasy
27.07.20 | 1. kolo | Filip Duda | Dominik Langmajer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
22.05.17 | 2. kolo kval. | Filip Duda | Dominik Langmajer | 6-2, 7-64 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Filip Duda form & Dominik Langmajer form
Filip Duda - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Dominik Langmajer - poslední zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Julien Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-1, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Yu-Hsiang Su | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Melnik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Deney Wassermann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Paolo Schiavone | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Machala | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu |