ZÁPAS
02.08.19 | čtvrtfinále | Filip Cristian Jianu | Bart Stevens | 6-2, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Filip Cristian Jianu | Bart Stevens | |
1. podání % | 30/40 (75%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/10 (80%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 26/53 (49%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0 | ||
Filip Cristian Jianu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Bart Stevens | |
0-0, 30-0, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Cristian Jianu | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-40, 15-40 | ||
Filip Cristian Jianu | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0 | ||
Filip Cristian Jianu | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Filip Cristian Jianu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Bart Stevens | |
0-0 | ||
Filip Cristian Jianu | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Filip Cristian Jianu | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15 | ||
Filip Cristian Jianu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-3 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Cristian Jianu vs. Bart Stevens - Vzájemné zápasy
02.08.19 | čtvrtfinále | Filip Cristian Jianu | Bart Stevens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Filip Cristian Jianu form & Bart Stevens form
Filip Cristian Jianu - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Joel Schwaerzler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. John Sperle | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Filippo Alberti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.03.24 finále | vs. Branko Djuric | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-70, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Ingarao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Bagnolini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 finále | vs. Carlos Gimeno Valero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu |
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |