ZÁPAS
11.02.20 | 2. kolo kval. | Filip Bergevi | Maciej Smola | 6-3, 6-3 | M25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Bergevi vs. Maciej Smola - Vzájemné zápasy
11.02.20 | 2. kolo kval. | Filip Bergevi | Maciej Smola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
12.06.17 | 2. kolo kval. | Maciej Smola | Filip Bergevi | 6-4, 3-6, 7-62 | detail zápasu | Poland F1 | antuka |
Filip Bergevi form & Maciej Smola form
Filip Bergevi - poslední zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Maciej Smola - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
04.03.20 kvalifik. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - skreč | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | detail zápasu |