Grécko
07.04.01, 22 Let
27 401 $
07.04.01, 22 Let
27 401 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Aristotelis Thanos vs. Filip Bergevi - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Aristotelis Thanos form & Filip Bergevi form
Aristotelis Thanos - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Edas Butvilas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-710 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-0, 3-1, Youssef Labbene - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Mao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 7-68, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Filip Bergevi - poslední zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |