ZÁPAS
25.09.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-64 | Bolivia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | |
1. podání % | 52/78 (67%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/52 (58%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 35/78 (45%) |
Vyhrané body celkem | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fermin Tenti | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Lautaro Agustin Falabella | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 26 Let
14 764 $
19.01.98, 26 Let
14 764 $
Fermin Tenti vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájemné zápasy
27.02.23 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 7-62, 6-4 | detail zápasu | M25 Tucuman | antuka |
25.09.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 7-64 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
28.05.18 | kvalifik. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
21.08.17 | 2. kolo kval. | Fermin Tenti | Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Argentina F4 | antuka |
Fermin Tenti form & Lautaro Agustin Falabella form
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Lautaro Agustin Falabella - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu |