ZÁPAS
27.11.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 1-6, 6-3, 7-62 | Chile F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Fermin Tenti | Ignacio Monzon | |
1. podání % | 83/94 (88%) | 51/84 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/83 (60%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 36/84 (43%) | 38/94 (40%) |
Vyhrané body celkem | 92/178 (52%) | 86/178 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fermin Tenti | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 2-2 | |
Fermin Tenti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-40 | ||
5-3 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Fermin Tenti | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fermin Tenti | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fermin Tenti | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-5 | Ignacio Monzon | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-5 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 5-6 | |
0-0, 40-15 | ||
Fermin Tenti | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fermin Tenti vs. Ignacio Monzon - Vzájemné zápasy
27.03.24 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | M15 Bragado | antuka |
04.10.23 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Mendoza | antuka |
03.06.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-74, 7-67, 10-7 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
09.03.21 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
29.09.20 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
17.10.19 | 2. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
12.10.19 | semifinále | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
26.09.19 | 2. kolo | Ignacio Monzon | Fermin Tenti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
16.04.19 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 6-1, 7-63 | detail zápasu | M15 Guayaquil | antuka |
27.11.18 | 1. kolo | Fermin Tenti | Ignacio Monzon | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
Fermin Tenti form & Ignacio Monzon form
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Ignacio Monzon - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu |