ZÁPAS
23.06.17 | 2. kolo | Felipe Martinez Sarrasague | Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 6-2 | Germany F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Felipe Martinez Sarrasague | Leon Hoeveler | |
1. podání % | 57/99 (58%) | 72/93 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/57 (67%) | 39/72 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/42 (48%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 46/93 (49%) | 41/99 (41%) |
Vyhrané body celkem | 104/192 (54%) | 88/192 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.12.95, 28 Let
25.12.95, 28 Let
Felipe Martinez Sarrasague vs. Leon Hoeveler - Vzájemné zápasy
23.06.17 | 2. kolo | Felipe Martinez Sarrasague | Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Germany F4 | antuka |
Felipe Martinez Sarrasague form & Leon Hoeveler form
Felipe Martinez Sarrasague - poslední zápasy
M25 Rosario - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Lucca Guercio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Oscar Mesquida Berg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 5-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - skreč | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Austin Rapp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. George Goldhoff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kin Javier Gutierrez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Aron Pierce | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-1, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. David Volfson | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Joe Cooper | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Leon Hoeveler - poslední zápasy
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Moritz Stroebel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Axel Nefve | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Tino Kovacic | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Stijn Pel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Dong Ju Kim | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mihailo Savic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Thorsten Sollie | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Svojgr | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 4-6 | detail zápasu |