ZÁPAS
28.02.18 | 1. kolo | Felipe Mantilla | Benjamin Lock | 6-1, 6-4 | Egypt F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Felipe Mantilla | Benjamin Lock | |
1. podání % | 34/45 (76%) | 39/53 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/34 (79%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/53 (47%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Felipe Mantilla | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Felipe Mantilla | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felipe Mantilla | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felipe Mantilla | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Felipe Mantilla | 0-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
0-1 | Benjamin Lock | |
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Felipe Mantilla | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Felipe Mantilla | 3-1 | |
3-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-40 | ||
4-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Felipe Mantilla | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Felipe Mantilla | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Felipe Mantilla vs. Benjamin Lock - Vzájemné zápasy
28.02.18 | 1. kolo | Felipe Mantilla | Benjamin Lock | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Egypt F7 | tvrdý |
Felipe Mantilla form & Benjamin Lock form
Felipe Mantilla - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Mauricio Echazu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 5-7, 3-3, Juan Sebastian Gomez - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Coria | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
31.08.18 čtvrtfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. John Harrison Richmond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Lazov | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Benjamin Lock - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu |