ZÁPAS
27.11.18 | 1. kolo | Federico Moreno | Mirko Martinez | 6-3, 6-75, 6-1 | Chile F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Federico Moreno | Mirko Martinez | |
1. podání % | 78/94 (83%) | 59/95 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 54/78 (69%) | 36/59 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 21/36 (58%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/95 (40%) | 30/94 (32%) |
Vyhrané body celkem | 102/189 (54%) | 87/189 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
Federico Moreno | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
Federico Moreno | 1-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Federico Moreno | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Federico Moreno | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Federico Moreno | 3-3 | |
Federico Moreno | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Federico Moreno | 4-4 | |
4-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Moreno | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Federico Moreno | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Moreno | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Federico Moreno | 3-0 | |
Federico Moreno | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Federico Moreno | 5-0 | |
Federico Moreno | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Federico Moreno vs. Mirko Martinez - Vzájemné zápasy
27.11.18 | 1. kolo | Federico Moreno | Mirko Martinez | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
Federico Moreno form & Mirko Martinez form
Federico Moreno - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - skreč | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu |
Mirko Martinez - poslední zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 čtvrtfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |