ZÁPAS
11.11.18 | 2. kolo kval. | Federico Juan Aguilar | Sean Hess | 6-4, 6-4 | Chile F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
21.10.96, 27 Let
21.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
01.04.01, 23 Let
12 627 $
01.04.01, 23 Let
12 627 $
Federico Juan Aguilar vs. Sean Hess - Vzájemné zápasy
11.11.18 | 2. kolo kval. | Federico Juan Aguilar | Sean Hess | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Chile F1 | antuka |
Federico Juan Aguilar form & Sean Hess form
Federico Juan Aguilar - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Sean Hess - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tobias Franco | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 1-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 1-3, - Sean Hess - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Marcos Lee Chan Baratau | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Moises Choque Caspa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Nahuel Fernandez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu |