ZÁPAS
01.04.18 | 1. kolo kval. | Federico Juan Aguilar | Marcel Hornung | 6-4, 6-2 | Italy F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
21.10.96, 27 Let
21.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
16.04.98, 25 Let
16.04.98, 25 Let
Federico Juan Aguilar vs. Marcel Hornung - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 1. kolo kval. | Federico Juan Aguilar | Marcel Hornung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Italy F6 | antuka |
Federico Juan Aguilar form & Marcel Hornung form
Federico Juan Aguilar - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | detail zápasu |
Marcel Hornung - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 0-6, 4-5, - Marcel Hornung - skreč | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefan Cooper | 0-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Gomez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gregor Botchkov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Leon Formella | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ole Bredschneijder | 3-6, 6-3, 17-15 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Brady Draheim | 1-6, 2-6 | detail zápasu |