ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Federico Bertuccioli | Yan Bondarevskiy | 7-5, 4-6, 6-4 | Tunisia F25 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Federico Bertuccioli | Yan Bondarevskiy | |
1. podání % | 47/91 (52%) | 55/94 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/47 (66%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/44 (45%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 41/94 (44%) | 40/91 (44%) |
Vyhrané body celkem | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Dvojchyby | 9 | 6 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
14.08.98, 25 Let
20 297 $
14.08.98, 25 Let
20 297 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Federico Bertuccioli vs. Yan Bondarevskiy - Vzájemné zápasy
05.09.17 | 1. kolo | Federico Bertuccioli | Yan Bondarevskiy | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F25 | antuka |
Federico Bertuccioli form & Yan Bondarevskiy form
Federico Bertuccioli - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Romain Vial | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 1-2, - Federico Bertuccioli - skreč | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 0-1 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Marko Maksimovic | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Samuele Pieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |