ZÁPAS
02.11.20 | 2. kolo kval. | Federico Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 4-6, 7-5, 10-7 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Federico Arnaboldi vs. Jacopo Berrettini - Vzájemné zápasy
11.02.21 | 2. kolo | Federico Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
02.11.20 | 2. kolo kval. | Federico Arnaboldi | Jacopo Berrettini | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Federico Arnaboldi form & Jacopo Berrettini form
Federico Arnaboldi - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.23 finále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Jacopo Berrettini - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.03.23 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |