India
27.07.99, 24 Let
27.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
08.07.97, 26 Let
08.07.97, 26 Let
Faisal Qamar vs. Sahil Gaware - Vzájemné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Faisal Qamar | Sahil Gaware | 7-68, 6-4 | detail zápasu | M15 Pune | tvrdý |
07.12.15 | 2. kolo kval. | Faisal Qamar | Sahil Gaware | 6-4, 6-2 | detail zápasu | India F19 | tvrdý |
Faisal Qamar form & Sahil Gaware form
Faisal Qamar - poslední zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tarun Karra | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 5-7, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Deepak Anantharamu | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Patrik Oplustil | 7-62, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Lakshit Sood | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guhan Rajan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Rushil Khosla | 7-63, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Dhruv Hirpara | 6-75, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-3, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Shivank Bhatnagar | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Sahil Gaware - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu |