ZÁPAS
21.11.18 | 2. kolo | Facundo Mena | Gonzalo Lama | 3-6, 6-4, 7-5 | Chile F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Mena | Gonzalo Lama | |
1. podání % | 49/83 (59%) | 59/83 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/49 (80%) | 43/59 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/34 (62%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/83 (30%) | 23/83 (28%) |
Vyhrané body celkem | 85/166 (51%) | 81/166 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 15 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Mena | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Gonzalo Lama | |
2-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Facundo Mena | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-40 | ||
3-5 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
2-1 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Facundo Mena | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Facundo Mena | 3-2 | |
3-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Mena | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Facundo Mena | 1-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Lama | |
Facundo Mena | 2-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Facundo Mena | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Facundo Mena | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Mena | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Gonzalo Lama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Facundo Mena | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Gonzalo Lama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Mena vs. Gonzalo Lama - Vzájemné zápasy
21.01.22 | čtvrtfinále | Gonzalo Lama | Facundo Mena | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Concepcion Challenger | antuka |
19.09.21 | finále | Facundo Mena | Gonzalo Lama | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Quito Challenger | antuka |
21.11.18 | 2. kolo | Facundo Mena | Gonzalo Lama | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Chile F2 | antuka |
01.09.17 | čtvrtfinále | Facundo Mena | Gonzalo Lama | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | Quito Challenger | antuka |
19.02.16 | čtvrtfinále | Facundo Mena | Gonzalo Lama | 7-64, 6-3 | detail zápasu | USA F7 | antuka |
30.09.13 | finále | Gonzalo Lama | Facundo Mena | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Chile F5 | antuka |
Facundo Mena form & Gonzalo Lama form
Facundo Mena - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |