ZÁPAS
05.10.17 | čtvrtfinále | Facundo Juarez | Matias Zukas | 7-5, 7-5 | Bolivia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Juarez | Matias Zukas | |
1. podání % | 69/86 (80%) | 50/73 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/69 (61%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/73 (42%) | 36/86 (42%) |
Vyhrané body celkem | 81/159 (51%) | 78/159 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Juarez vs. Matias Zukas - Vzájemné zápasy
27.03.19 | 1. kolo | Matias Zukas | Facundo Juarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka |
05.10.17 | čtvrtfinále | Facundo Juarez | Matias Zukas | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
Facundo Juarez form & Matias Zukas form
Facundo Juarez - poslední zápasy
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - skreč | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |