ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Facundo Juarez | Mateo Nicolas Martinez | 4-6, 7-64, 6-2 | Argentina F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Juarez | Mateo Nicolas Martinez | |
1. podání % | 71/113 (63%) | 71/99 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/71 (65%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/42 (50%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/99 (42%) | 46/113 (41%) |
Vyhrané body celkem | 109/212 (51%) | 103/212 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Juarez vs. Mateo Nicolas Martinez - Vzájemné zápasy
05.09.17 | 1. kolo | Facundo Juarez | Mateo Nicolas Martinez | 4-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Facundo Juarez form & Mateo Nicolas Martinez form
Facundo Juarez - poslední zápasy
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - skreč | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mateo Nicolas Martinez - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Mirko Lagasio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Corrientes Challenger - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Santiago De La Fuente | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.22 čtvrtfinále | vs. Khololwam Montsi | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.03.22 2. kolo | vs. Jules Marie | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 1-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Campos - tvrdý | ||||
04.02.22 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-64, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
04.02.22 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Ivan Dreycopp | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Ignacio Novo | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.21 semifinále | vs. Moerani Bouzige | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu |