ZÁPAS
18.09.18 | 1. kolo | Facundo Juarez | Julian Gimenez | 6-4, 6-3 | Argentina F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Juarez | Julian Gimenez | |
1. podání % | 39/52 (75%) | 48/68 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/39 (67%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 35/68 (51%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkem | 69/120 (58%) | 51/120 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Facundo Juarez | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Julian Gimenez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Juarez | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Juarez | 2-2 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Juarez | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
4-3 | Julian Gimenez | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Facundo Juarez | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Facundo Juarez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Julian Gimenez | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Julian Gimenez | |
3-0 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Facundo Juarez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Juarez | 4-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
4-3 | Julian Gimenez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Facundo Juarez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
23.02.01, 23 Let
23.02.01, 23 Let
Facundo Juarez vs. Julian Gimenez - Vzájemné zápasy
18.09.18 | 1. kolo | Facundo Juarez | Julian Gimenez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Facundo Juarez form & Julian Gimenez form
Facundo Juarez - poslední zápasy
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - skreč | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Julian Gimenez - poslední zápasy
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Cash Hanzlik | Cash Hanzlik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
14.04.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Gaia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Felipe Salinas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Felipe Mealla Mendez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Matias Zukas | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 7-61, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 4-6 | detail zápasu |