ZÁPAS
18.05.18 | semifinále | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | Argentina F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | |
1. podání % | 40/57 (70%) | 45/61 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/40 (70%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 20/57 (35%) |
Vyhrané body celkem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Arguello | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Facundo Arguello | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Facundo Arguello | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Santiago Rodriguez Taverna | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Facundo Arguello | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Arguello vs. Santiago Rodriguez Taverna - Vzájemné zápasy
01.06.18 | semifinále | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
18.05.18 | semifinále | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
23.06.17 | semifinále | Facundo Arguello | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
Facundo Arguello form & Santiago Rodriguez Taverna form
Facundo Arguello - poslední zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |