ZÁPAS
04.03.17 | 1. kolo kval. | Facundo Arguello | Mauricio Alvarez-Guzman | 6-2, 6-0 | Santiago Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Arguello | Mauricio Alvarez-Guzman | |
1. podání % | 18/35 (51%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/18 (100%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Mauricio Alvarez-Guzman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
10.07.87, 36 Let
19 895 $
10.07.87, 36 Let
19 895 $
Facundo Arguello vs. Mauricio Alvarez-Guzman - Vzájemné zápasy
04.03.17 | 1. kolo kval. | Facundo Arguello | Mauricio Alvarez-Guzman | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
Facundo Arguello form & Mauricio Alvarez-Guzman form
Facundo Arguello - poslední zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Mauricio Alvarez-Guzman - poslední zápasy
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Daniil Klimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Philipp Dittmer | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Vitalii Kotelianets | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Maksym Kolb | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Brian Boggs | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Dino Bonetta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Damien Rocky | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F25 - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Niklas Johansson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Mohamed Shabib | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F24 - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. George Corbett | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Manuel Pena Lopez | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. David Micevski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Dimitar Grabul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Stefan Petrovic | Stefan Petrovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Stojan Stojanovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 7-5, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Facundo Arguello | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Jabor Mohammed Ali Mutawa | 7-64, 6-3 | detail zápasu |