ZÁPAS
01.04.17 | 1. kolo kval. | Facundo Arguello | Ivan Sergeyev | 6-3, 6-1 | Panama City | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Arguello | Ivan Sergeyev | |
1. podání % | 30/46 (65%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 17/35 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Facundo Arguello | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Facundo Arguello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Facundo Arguello | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Arguello | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Facundo Arguello | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ivan Sergeyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Arguello vs. Ivan Sergeyev - Vzájemné zápasy
01.04.17 | 1. kolo kval. | Facundo Arguello | Ivan Sergeyev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Panama City | antuka |
Facundo Arguello form & Ivan Sergeyev form
Facundo Arguello - poslední zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Ivan Sergeyev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | - Ivan Sergeyev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Robin Baechi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. William Norton | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 4-6, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-1, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Jan Kobierski | 6-4, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 kvalifik. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-73, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 3-6, 0-3, - Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 7-66, 6-2 | detail zápasu |