ZÁPAS
31.05.18 | čtvrtfinále | Facundo Arguello | Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 6-2 | Argentina F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Facundo Arguello | Camilo Ugo Carabelli | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/41 (54%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Arguello | 1-0 | |
2-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Facundo Arguello | 4-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Arguello | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
3-1 | Camilo Ugo Carabelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Camilo Ugo Carabelli | |
Facundo Arguello | 4-2 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Facundo Arguello | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Facundo Arguello vs. Camilo Ugo Carabelli - Vzájemné zápasy
28.11.20 | 1. kolo kval. | Camilo Ugo Carabelli | Facundo Arguello | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
31.05.18 | čtvrtfinále | Facundo Arguello | Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
19.05.18 | finále | Facundo Arguello | Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
06.06.17 | 1. kolo | Camilo Ugo Carabelli | Facundo Arguello | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Argentina F1 | antuka |
Facundo Arguello form & Camilo Ugo Carabelli form
Facundo Arguello - poslední zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Camilo Ugo Carabelli - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 7-610, 5-7, 4-0, Adolfo Daniel Vallejo - skreč | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 3-6, 1-4, - Camilo Ugo Carabelli - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Gill | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 6-73, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Hayden Jones | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |