ZÁPAS
17.10.18 | 2. kolo | Fabrizio Ornago | Alec Deckers | 7-66, 6-2 | Israel F14 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fabrizio Ornago | Alec Deckers | |
1. podání % | 45/65 (69%) | 50/79 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/45 (82%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/79 (42%) | 17/65 (26%) |
Vyhrané body celkem | 81/144 (56%) | 63/144 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Fabrizio Ornago | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabrizio Ornago | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabrizio Ornago | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabrizio Ornago | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabrizio Ornago | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabrizio Ornago | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fabrizio Ornago | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabrizio Ornago | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alec Deckers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabrizio Ornago | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fabrizio Ornago | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alec Deckers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabrizio Ornago | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Fabrizio Ornago vs. Alec Deckers - Vzájemné zápasy
17.10.18 | 2. kolo | Fabrizio Ornago | Alec Deckers | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
Fabrizio Ornago form & Alec Deckers form
Fabrizio Ornago - poslední zápasy
M25 Caslano - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Remy Bertola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biella 4 - tvrdý I. | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 2-5, - Fabrizio Ornago - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Hendrik Jebens | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Singapore - tvrdý I. | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Biella 1 - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Filip Horansky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. David Pichler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 finále | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.21 semifinále | vs. Simone Roncalli | 6-74, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 1-0, Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.12.20 čtvrtfinále | vs. Johan Nikles | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.12.20 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.20 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-710, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Viktor Troicki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Alec Deckers - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | - Alec Deckers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alessio Basile | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Elmer Moller | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. August Holmgren | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Luke Simkiss | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-2 | detail zápasu |