ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | Ezequiel Simonit | Mateo Berne | 1-6, 6-2, 10-7 | M15 Buenos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
02.12.01, 22 Let
02.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
13.01.98, 26 Let
13.01.98, 26 Let
Ezequiel Simonit vs. Mateo Berne - Vzájemné zápasy
13.11.22 | 1. kolo kval. | Ezequiel Simonit | Mateo Berne | 6-0, 3-1, Mateo Berne - skreč | detail zápasu | M15 Lujan | antuka |
02.11.22 | 1. kolo | Ezequiel Simonit | Mateo Berne | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Salta | antuka |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Ezequiel Simonit | Mateo Berne | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
Ezequiel Simonit form & Mateo Berne form
Ezequiel Simonit - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lautaro Midon | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Santiago Russo | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Santiago Russo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 2. kolo kval. | vs. Kaue Noatto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-0, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 3-0, Benjamin Torres - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Andres Bibiloni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ramiro Gilles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Mateo Berne - poslední zápasy
M15 Lujan - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 0-6, 1-3, - Mateo Berne - skreč | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Joel Fausto Garagarza | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Victor Alves | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Mateo Branc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-72, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Alex Barrena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayrton Andres Rodriguez | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Matias Iturbe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-4, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Agustin Mascotto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Delnido | 2-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Ramiro Augotr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 2-6, 1-6 | detail zápasu |