ZÁPAS
07.04.18 | 1. kolo kval. | Ezequiel Agustin Santalla | Maxence Bertimon | 6-4, 6-4 | Tunisia F14 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
13.08.99, 24 Let
13.08.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.09.99, 24 Let
20.09.99, 24 Let
Ezequiel Agustin Santalla vs. Maxence Bertimon - Vzájemné zápasy
07.04.18 | 1. kolo kval. | Ezequiel Agustin Santalla | Maxence Bertimon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F14 | tvrdý |
31.03.18 | 1. kolo kval. | Ezequiel Agustin Santalla | Maxence Bertimon | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F13 | tvrdý |
Ezequiel Agustin Santalla form & Maxence Bertimon form
Ezequiel Agustin Santalla - poslední zápasy
M25 Norman - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Eric Morris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Maldonado | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
11.09.18 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Esteban Bruna | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Alan Ferreyra | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Federico Moreno | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Diego Nava | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
29.06.18 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Aimen El Hassani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Hugo Pontico | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - tvrdý | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Maxence Bertimon - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Leo Raquillet | 6-712, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 6-73, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-73, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Florent Bax | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-77, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 7-5 | detail zápasu |